DiscoBus


Proč chodit pěšky? Nebo jezdit autem? Když stačí nastoupit do našeho vašeho Lázeňskýho Discobusu, který Vás každou sobotu sveze jak z města do Lázní, tak i z Lázní do města.


Jízdní řád Discobusu Lázně

spoj / zastávka P-Top U Penny U Sparty Disco Lázně U Smrku
I. 22:00 22:05 22:10 22:15 22:25
II. 22:30 22:35 22:40 22:45 22:55
III. 23:00 23:05 23:10 23:15 23:25
IV. 23:30 23:35 23:40 23:45 23:55
V. 0:00 0:05 0:10 0:15 0:25
VI. 0:30 0:35 0:40 0:45 0:55
VII. 1:00 1:05 1:10 1:15 1:25
VIII. 1:30 1:35 1:40 1:45 1:55
IX. 2:00 2:05 2:10 2:15 2:25
X. 2:30 2:35 2:40 2:45 2:55
XI. 3:00 3:05 3:10 3:15 3:25

P-Top = parkoviště u Topu naproti GE Money
U Smrku = autobusová zastávka Pod nemocnicí